Jak to robimy?
Zawsze fair. Wierzymy, że to się opłaca.

Jako Blue Media od kilkunastu lat świadczymy usługi płatnicze i finansowe, z których korzystają miliony ludzi. Od przelewów natychmiastowych, przez doładowania telefonów, płatności w Internecie, pożyczki społecznościowe i społecznościową wymianę walut, po zakup optymalnych ubezpieczeń, automatyczną obsługę faktur i automatyczne opłacanie rachunków.

Tworząc nasze serwisy kierujemy się kilkoma prostymi zasadami.

Działamy w sposób przejrzysty

Zasady korzystania z naszych serwisów są proste. Nie mamy ukrytych opłat, a nasze regulaminy napisane są dużym drukiem. Jasno informujemy o zakresie, kosztach i czasie realizacji usług.

Działamy odpowiedzialnie

We wszystkim co robimy kierujemy się odpowiedzialnością za nasze środowisko – naturalne, społeczne i rynkowe. W ten sposób zapracowaliśmy na zaufanie naszych Klientów, Partnerów i pozostałych interesariuszy.

Szanujemy zdanie społeczności

Dotyczy to zarówno Użytkowników naszych serwisów, którzy realnie wpływają na ich rozwój, jak i Partnerów biznesowych. Dzięki temu ulepszamy nasze usługi i tworzymy nowe - zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Szanujemy prywatność Klientów

Tworząc nasze serwisy kierujemy się zasadą Privacy by design. Wiem, jak prywatność jest ważna dla Użytkowników naszych serwisów, dlatego chronimy ją na każdym kroku, zgodnie z regulacjami i najlepszymi praktykami rynkowymi.

Nasze technologie muszą być użyteczne

Innowacje technologiczne mają sens, kiedy przynoszą korzyści. Muszą się opłacać naszym Klientom, Partnerom i nam. Dlatego naszym technologiom zawsze towarzyszą innowacyjne sposoby ich wykorzystania.

Partnerzy i Klienci

Szczegóły
Czy wiesz, że...
Tyle płacimy swoim pracownikom za każdy kilometr przejechany na rowerze w drodze do pracy
Tyle przelewów natychmiastowych zrealizował nasz System Płatności BlueCash
Tylu klientów największych wystawców faktur obsługują nasze systemy